Mám pro Tebe skvělý dárek:

21 dnů na

CESTĚ INTELIGENTNÍHO INVESTORA 

LEHCE MIMO SYSTÉM

Peníze se nevydělávají prací, ale procesem myšlení a realizací série strategických dovedností, které jsou a vždy budou pro více, než 98 % lidí navždy utajeny!

Mám za sebou úspěšnou cestu v "klasickém" i online podnikání a zde Ti předávám opravdu podnětné inspirace o tom, jak podnikat jednoduše, jinak, lehce mimo systém!

Věnuj si 5 minut a poslechni si, proč si máš vyzvednout 

tři opravdu dobré online publikace a účast v online "minikurzu" na 21 dnů zdarma:

CESTA INTELIGENTNÍHO INVESTORA LEHCE MIMO SYSTÉM:

Tlačítko pro registraci zdarma je níže. Dříve, než si registrací zajistíš na 21 dnů zdarma obsah a online "minikurz" , přečti si více o této příležitosti!

Otázka na začátek...

Už jsi někdy, jen tak, zdarma dostal od někoho dárek?
Možnost vyzkoušet si něco, o čem sníš, něco, o čem přemýšlíš, něco netradičního? Co tak třeba rovnou něco, co Ti pomůže vylepšit život směrem ke svobodě, k finanční nezávislosti a lepší kvalitě života?

Co třeba ZDARMA:

 • Luxusní mercedes na 21 dnů pro vyzkoušení…
 • Luxusní dovolená na 21 dnů pro vyzkoušení…
 • Luxusní dům na 21 dnů pro vyzkoušení…
 • Luxusní život vlastních snů, ve svobodě a časové nezávislosti › na 21 dnů pro vyzkoušení…
 • Vše, po čem toužíš › na 21 dnů pro vyzkoušení…

Jasně, krásná a lákavá představa. Jistě je fajn si vyzkoušet věci, zážitky, vysněné věci, cokoliv. Ale co dále, co po těch 21 dnech? Jak bude vypadat Tvůj život poté, co si opravdu vyzkoušíš vysněné věci, záležitosti, zážitky, příběhy?

Není lepší si je nezkoušet, ale prostě je jednoduše mít natrvalo?

Není lepší, než zážitek a příběh na zkoušku, žít takový život a takové příběhy, abych si každý den mohl říkat - wau, to je ale opravdu skvělý život, ještě lepší, než jsem se kdy odvážil snít.

Není lepší si umět na cokoliv, po čem toužíš a co si umíš představit , není prostě lepší si na to vydělat?

Co tak 21 dnů na zkoušku › učit se náš (tajný) expertní byznys a zdarma a bez rizika si prověřit možnou cestu a příležitost? Získat zdarma to, za co jiní platí opravdu velké peníze a navíc s menší šancí na úspěch?

Že je to fikce, sen, pohádka? Jasně, pro 90 % lidí zcela jistě. Pro ně ale nedělám tuto nabídku. Nechť si své sny a představy užívají třeba u televize, nebo v knížkách. Ale vím, že pouze 10 % lidí se o to pokusí a dají si šanci na podnikání a CESTU INTELIGETNÍHO INVERSTORA LEHCE MIMO SYSTÉM.

Prostě si této reality užívají!

Vlastně méně, než 20 % lidí se o to pokusí a jenom část z nich uspěje. O čem mluvím? Přece o úspěchu v podnikání, jako o možné cestě k finanční svobodě a k nezávislosti. Cestě k lepší kvalitě života, k seberealizaci a k jinému životnímu stylu... Pokusíš se o tuto cestu i Ty? Dáš si šanci uspět?

Cože je to ta 

CESTA INTELIGENTNÍHO INVESTORA

LEHCE MIMO SYSTÉM?

Znáte cash-flow kvadrant jako schéma znázorňující to, jakým způsobem si lidé vydělávají peníze? Jeho pochopení může mít dalekosáhlé důsledky pro vaši finanční situaci o osobní svobodu! Zde tedy stručně:

Schéma cash-flow kvadrantu vyjadřuje způsob, jakým si lidé vydělávájí peníze pro život, ale i to, jak s nimi pracují. Základní členění je toto:

V levé části cash-flow kvadrantu jsou ZaměstnanciPodnikatelé jako lidé, kteří se živí tím, že prodávají svůj ČAS a potenciál jiným lidem. Proto nemají potom čas, svobodu a peníze. Jedou krysí závod pro tzv. jistoty...

V pravé části cash-flow kvadrantu jsou Majitelé firem a Investoři jako lidé, kteří se živí tím, že prodávají své myšlenky a svůj ČAS a potenciál využívají efektivně pro sebe. Toto je naše cesta, na kterou Tě zvu!

Naše cesta inteligetního investora "lehce mimo systém" vede přes specifické podnikání, které je technicky a technologicky opravdu velmi jednoduché, ale vyžaduje si jisté informace, dovednosti a postupy, které s Tebou chci sdílet!

Podnikání je mentální proces! Peníze se vydělávají procesem myšlení, nikoliv urputnou prací pro jiné lidi. Zvu Tě zkratkou k technicky nejjednoduššímu podnikání, které znám a ve kterém se pracuje čistě jen s penězi, které se následně dělají procesem myšlení. Prostě čisté podnikání, je to náš (tajný) expertní byznys. Nic pro nýmandy...

Získej zkratku k chytrému podnikání a nauč se řídit investice = peníze v systému podnikání, které je technicky i fakticky velmi jednoduché. Základy se můžeš naučit zdarmabez rizika a poté se rozhodneš, zda je tato příležitost pro Tebe! Vyzkoušej si svoje schopnosti v podmínkách opravdové burzy a nauč se postupy 10-ti % vítězů na burze, kteří vydělávají 90 % peněz těch zoufalců a hledačů štěstí, kteří se nechtějí učit...

Mám pro Tebe opravdu dobrý dárek!

Zcela zdarma Tě zvu do akce a dám Ti k dispozici

21 dnů na 

CESTĚ INTELIGENTNÍHO INVESTORA 

LEHCE MIMO SYSTÉM

Tento dárek si rezervuj zde, po schválení Ti pošleme zdarma na 21 dnů přístupové kódy do členské sekce našeho aktuálního online "minikurzu" a můžeš si vyzkoušet na 21 dnů svou cestu "lehce mimo systém"!

Jednoduchou registrací získáš možnost vstoupit zcela zdarma a bez jakýchkoliv dalších podmínek na 21 dnů do minikurzu

Cesta inteligentního investora LEHCE MIMO SYSTÉM!

Opravdu, je to jako bych Tě pozval do svého obýváku, do své kuchyně na 21 dnů! Zvu Tě do svého světa. A do světa dalších stovek lidí, kteří jsou v akci.

Prostě využij časově volnějšího období a během 21 dnů si projdi minikurz, který byl spuštěn před pár týdny. Ber to jako můj dárek pro Tebe, ochutnávku, zkoušku na 21 dnů, příležitost pro inspiraci, motivaci…

Osobně se v mém životě několikrát stalo, že jsem v době volna přišel na zlomové okamžiky v mém životě a v podnikání. Prostě jsem cítil potřebu změny.

JAK A PROČ VYDĚLÁVÁŠ PENÍZE? BAVÍ VÁS TO?

Mám pro Tebe pár vět k zamyšlení na následujících 21 dnů!

Souhlasíš s následujícími větami?

 • Bohatství a peníze se vytváří procesem myšlení!

 • Klíčem je znát sám sebe, vlastní hlavu a potenciál.

 • Dělat to, co mě baví, to, v čem jsem nejlepší.

 • Neztrácet čas děláním věcí, které jdou mimo mojí hlavu.

 • Zaměřit se na podstatu, nasměrovat fokus a koncentraci na ZDROJ, který se nachází přímo v Tobě!

ZAJÍMÁ MĚ, CO SI O TOM MYSLÍŠ A JAK TO MÁŠ NASTAVENO?

Průlomové příležitosti přicházejí a odcházejí - když je neuchopíš, ztratíš je. Velké příležitosti nemusí zapadat do Tvých naplánovaných věcí, obvykle je to problém správného načasování. Ale když přijde ta pravá příležitost, nastává chvíle na to, plán a úmysly změnit.

Ta pravá příležitost k Tobě právě teď přichází a jmenuje se

 

21 dnů na
CESTĚ INTELIGENTNÍHO INVESTORA

LEHCE MIMO SYSTÉM

Nenechej si ji ujít. Už ji nikdy nezopakuji!

Na tuto akci máš pouze několik dnů nebo hodin!

Najdeš zde zásadní skutečnosti o podnikání na burze "lehce mimo systém",
o kterém veřejnosti nikdo neřekne a o kterých nemáš vědět
!

Obsah je rozdělen do 6 částí.

Postupně Ti budu otevírat jednotlivé části a budu Tě navigovat ve studiu této příležitosti, přidám zásadní rady a doporučení. Za tímto účelem i vždy zašlu email s informacemi a s instrukcí › jak postupovat. Absolvuj postupně kroky 1 až 6 od první publikace, přes druhou, třetí, dále Tě pozvu do komunity, přidám reprízu webináře a speciální pozvánku do akce na závěr.

Sleduj pečlivě postup, doporučení a obsahy, protože máš na vše pouze 21 dnů, po které Ti nechám otevřen tento obsah zdarma.  Poté tuto členskou sekci uzavřu. Taková jsou pravidla pro tuto příležitost!

Ano, máš zde plných 21 dnů zdarma k dispozici nejúplnější online publikace s videonávody, jaká jsou k dispozici na čs. internetu. Zvažoval jsem, zda obsah a publikace nezkrátit. Ale nakonec jsem udělal rozhodnutí, dát Ti k dispozici plnou verzi toho, co ti může efektivně zkrátit začátky na burze, které jiné tvé předchůdce stály stovky, či spíše tisíce hodin studia a zkoušení.

Získáváš čas, zkratku a šanci začít "tajný expertní byznys lehce mimo systém" bez rizika a efektivně. 

6 částí, které obsahuje tento "minikurz" zdarma:

 • 1
  LEHCE MIMO SYSTÉM

  První online publikace jako plnohodnotná e-kniha obsahuje Tvoje "proč jsi tady". Je to příběh, kterým prošlo pár tisíc lidí, z nichž několik stovek se věnuje svému "tajnému expertnímu byznysu lehce mimo systém". Inspiruj se a poté s motivací a porozuměním přejdi na druhou část!

 • 2
  (TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

  Druhá online publikace je poměrně obsáhlá e-kniha přehledně vysvětlující, jak funguje tato příležitost. Jak to funguje na burze a jak na burze vyděláváme peníze. Jsou to základy, které potřebuješ vědět. 

 • 3
  JAK ZAČÍT NA BURZE

  7 KROKŮ PRO RYCHLÝ START je třetí obsah kombinující psaný návod, postup a k němu výukové video. Jednoduše, rychle a efektivně Tě naučíme Tvoje první kroky na obchodní platformě a můžeš začít prohánět virtuální peníze na burze a učit se bez jakéhokoliv rizika zdarma. Je to osvědčený postup, který Ti ušetří desítky, nebo spíše stovky hodin experimentů. Je to zkratka k cíli.

 • 4
  POZVÁNKA DO KOMUNITY

  V tuto chvíli budeš dostatečně zasvěcen do tajů podnikání na burze a můžeš se přidat do komunity lidí, kteří dělají svůj (tajný) expertní byznys. Je to nejlepší komunita lidí, kteří se učí podnikat "lehce mimo systém" a kteří Tě jistě podpoří! Právě v tuto chvíli dostaneš pozvánku do této skvělé komunity, přidej se!

 • 5
  WEBINÁŘ SPECIÁL

  Poté Tě seznámíme s některými parťáky z naší komunity burzovních podnikatelů, aby Ti pověděli, jak a proč toto podnikání dělají, co se naučili v našem kurzu HRAJEME SI NA BURZE a jaké kroky následně dělají k tomu, aby tento byznys dělali profesionálně. Také Ti poví, proč jej dělají a proč v něm vidí příležitost nejen pro peníze a zisky, ale zejména pro svoji svobodu a nezávislost.

 • 6
  ONLINE KURZ HNB VIP TRADER

  V závěru této série Tě pozveme do akce. Do cesty se Ti dostane příležitost, která bude logicky navazovat na Tvých 21 dnů v akci, kdy studuješ CESTU INTELIGENTNÍHO INVESTORA LEHCE MIMO SYSTÉM. Neboj, s touto příležtostí Tě seznámíme včas a budeš mít možnost si ji důkladně promyslet.

Poté se buď rozloučíme, nebo budeme pokračovat!

Tak neváhej, vyzvedni si postupně obsah › 3 skvělé online publikace a jednoduchý online kurz na 21 dnů zdarma a pusť se do toho!

Máš čas ještě:

Projdi si šest kroků v obsahu a udělej akci ve stylu

♻️ JEDEN ZÁMĚR » JEDNA CESTA » JEDEN CÍL  🎯

⬇︎⬇︎⬇︎

OK, to je vše. Užijte si to!

Jirka Mazur
Autor konceptu a programu
PODNIKÁME NA BURZE